Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna, która w Kościele rozpoczyna się 57 Światowy Tydzień Modlitw o Powołania. Zachęcamy, by w codziennych modlitwach tę intencję Panu Bogu polecać.

2. Dziś o g. 17.15 nabożeństwo majowe z modlitwą o powołania.

3. Każdego dnia o g. 17.15 majówka połączona z koronką do Miłosierdzia Bożego i suplikacjami w int. powstrzymania epidemii oraz o deszcz; w środy majówka z nowenną do MB Raciborskiej. Zapraszamy do udziału. Jednocześnie przypominamy, że naszym w kościele może być 41 osób, a na zewnątrz bez ograniczeń zachowując bezpieczną odległość 2m.

4. Informujemy, że od 1 maja jest już możliwość przyjęcia sakramentu pokuty w kościelnych konfesjonałach, ale z obowiązkową maseczką na ustach i nosie. Natomiast komunię św. przyjmujemy postawie stojącej i na rękę; osoby przyjmujące komunię św. do ust prosimy, by przychodziły na końcu.

5. W czwartek przypada I czwartek miesiąca. O g. 8.00 Msza św. w int. kapłanów naszej parafii, za przygotowujących się do kapłaństwa i życia zakonnego oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Po Mszy św. nabożeństwo o powołania. Zapraszamy do udziału.

6. W piątek przypada uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika.

7. „Bóg zapłać” za przelewane ofiary na konto naszej parafii oraz za te składane w kościele.

8. Prasa katolicka jest wyłożona na stoliku z tyłu kościoła. Zachęcamy do lektury.