Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś uroczystość Św. Anny, głównej patronki naszej diecezji. Na Górze Św. Anny suma odpustowa w grocie lurdzkiej o g. 11.00. Witamy w naszej parafii o. Bernarda Briksa, Oblata Maryi Niepokalanej z Bodzanowa, który głosi nam Słowo Boże. Po Mszy św. będzie rozprowadzał kalendarz misyjny jako cegiełkę na misyjne potrzeby Zgromadzenia Ojców Oblatów.

2. Dziś o g. 14.45 będziemy gościć w naszym sanktuarium pielgrzymkę z Wojnowic, a w sobotę o 10.30 z Rudnika.

3. Zapraszamy do udziału w dzisiejszych Nieszporach ku czci Św. Anny o g. 17.15 z modlitwą za nasze babcie i dziadków oraz o wiarę dla młodego pokolenia.

4. W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do MB Raciborskiej.

5. Osoby zapisane na pielgrzymkę do Wambierzyc, Krzeszowa i Karpacza zapraszamy na spotkanie organizacyjne w czwartek o g. 18.40 do sali audiowizualnej w domu katechetycznym.

6. W sobotę przypada I sobota miesiąca. Różaniec wynagradzający o 5.50, następnie Msza św., a po niej Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Zapraszamy do udziału oraz do skorzystania z Sakramentu Pokuty.

7. W przyszłą niedzielę o 13.30 Msza św. w int. rocznych dzieci z miesiąca sierpnia.

8. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę na opłacenie bieżących rachunków parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby Seminarium w Opolu i Kurii Diecezjalnej.

9. W minionym tygodniu została odnowiona, na nowo ozłocona rama obrazu MB Raciborskiej przy ołtarzu polowym. Bardzo dziękujemy P. Hubertowi Joszko za te prace na rzecz naszego sanktuarium – serdeczne „Bóg zapłać”.

10. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i List Parafialny. W zakrystii książeczki „Drogi do nieba” z dużym i małym drukiem.

11. Przypominamy, że nasza parafialna biblioteka jest w lipcu czynna o zwykłych porach, a więc w czwartki 17.00 – 18.00 i w niedzielę 9.00 – 9.30.