Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś Święto Chrztu Pana Jezusa w Jordanie. Zachęcamy, by podejść do chrzcielnicy i przeżegnać się wodą święconą, a wspominając naszych rodziców, chrzestnych i księdza, który nam Chrztu udzielił, osobiście podziękujmy za łaskę wiary. Dzisiejszą niedzielą kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia, a rozpoczynamy I część okresu zwykłego w roku kościelnym. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę, ze względu na kolędę, nie będzie popołudniowego nabożeństwa.

2. Jutro dzieci I komunijne zapraszamy na pobranie miary strojów komunijnych: kl. III A o g. 18.00, kl. III b o g. 18.30, a kl. III C i dzieci z SP 15 o g. 19.00. Mierzenie będzie w Domu Katechetycznym na I piętrze.

3. Grupa MAITRI będzie mieć spotkanie jutro po Mszy św. wieczornej w salce kominkowej.

4. W sobotę o 17.45 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Zalecki do nowenny można składać w zakrystii.

5. W sobotę o g. 19.30 w klasztorze Annuntiata odbędzie się czuwanie dla młodzieży. Serdecznie młodych zapraszamy.

6. W przyszłą niedzielę w kościele NSPJ o g. 16.00 odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chórów.

7. W tym tygodniu mamy wolne intencje mszalne o g. 6.30. Osoby, które chciałyby zamówić Mszę św. prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.

8. Osoby zapisane na pielgrzymkę do sanktuariów na wschodzie Polski proszone są o wpłatę kolejnej raty w wysokości 300zł. Jednocześnie przypominamy, że są jeszcze wolne miejsca na tą majową pielgrzymkę oraz do Fatimy, która odbędzie się na przełomie września i października przyszłego roku.

9. Od jutra będą kontynuowane odwiedziny kolędowe. Dziękujemy za składane ofiary kolędowe.

10. Bóg zapłać za złożoną dziś kolektę przeznaczoną na potrzeby Seminarium i Kurii Diecezjalnej. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.

11. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i List Parafialny. W zakrystii kolejne wydania czasopism: Różaniec, Anioł Sróż. Od najbliższego czwartku, po świątecznej przerwie, będzie czynna nasza biblioteka LOGOS: w niedziele 9.00 – 9.30 i w czwartki 17.00 – 18.00.