Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś II niedziela zwykła. Przypominamy, że ze względu na kolędę, nie będzie dziś popołudniowego nabożeństwa.

2. W środę przypada 46 rocznica śmierci Ks. Proboszcza Alojzego Spyrki. Zapraszamy na wieczorną Mszę św., która będzie sprawowana w Jego intencji.

3. W czwartek rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy do udziału w Eucharystii w ciągu tygodnia, podczas której będziemy się modlić o jedność Chrystusowego Kościoła.

4. Dziś w kościele NSPJ o g. 16.00 odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chórów, a w przyszłą niedzielę o g. 16.30 koncert chóru kleryków Wyższego Seminarium Diecezjalnego w Opolu. W naszym kościele koncert kolęd w wykonaniu scholi UNISONO i Młodzieżowego Chóru BEL CANTO odbędzie się w niedzielę 28 stycznia o g. 17.00.

5. W tym tygodniu mamy wolne intencje mszalne o g. 6.30. Osoby, które chciałyby zamówić Mszę św. prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.

6. Zachęcamy rodziny do przyjęcia kopii obrazu MB Raciborskiej, która od września peregrynuje po naszej parafii. Chętne rodziny prosimy o wpisanie się na listę w zakrystii. W lutym obraz naszej Matki Bożej będzie peregrynował po parafii Św. Mikołaja. W zakrystii można zakupić obraz MB Raciborskiej (20zł).

7. Osoby zapisane na pielgrzymkę do sanktuariów na wschodzie Polski proszone są o wpłatę kolejnej raty w wysokości 300zł. Jednocześnie przypominamy, że są jeszcze wolne miejsca na tą majową pielgrzymkę oraz do Fatimy.

8. Od jutra będą kontynuowane odwiedziny kolędowe. Rodziny, które nie były obecne na swojej kolędzie, a chciałyby jeszcze przyjąć księdza, proszone są o zgłoszenie adresu w zakrystii, bądź telefonicznie. Kolęda dodatkowa w sobotę od godz. 10.00. Dziękujemy za składane ofiary kolędowe.

9. Bóg zapłać za złożoną dziś kolektę przeznaczoną na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy za ofiary misyjne składane naszym dzieciom w Trzech Króli – dzieci w skarbonkach nazbierały 2452zł W przyszłą niedzielę kolekta pokolędowa będzie kolektą specjalną na remont sal Domu Katechetycznego.

10. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i List Parafialny. W zakrystii czasopisma: Różaniec, Miłujcie się i Anioł Sróż. Zapraszamy również do naszej biblioteki LOGOS: w niedziele 9.00 – 9.30 i w czwartki 17.00 – 18.00.