Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś III Niedziela Wielkanocna, którą rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy, by częściej sięgać do lektury Pisma św., bo „nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych”. Dziś jeszcze o g. 17.15 zapraszamy na nieszpory wielkanocne z adoracją Najśw. Sakramentu.

2. W tym tygodniu w domu katechetycznym odbędą się kolejne spotkania dla kandydatów do Bierzmowania z grupy II: w poniedziałek – rocznik II, w środę – kl. VII, a w czwartek – kl. VI. Natomiast rocznik III ze względu na egzaminy gimnazjalne spotkania mieć nie będzie.

3. Rodziców naszych kandydatów do bierzmowania z rocznika III zapraszamy na spotkanie do sali audiowizualnej w domu katechetycznym (II piętro) we wtorek o g. 18.40.

4. Rodziców dzieci I komunijnych zapraszamy na spotkanie w środę o g. 18.40 również do sali audiowizualnej w domu katechetycznym.

5. W czwartek zapraszamy dzieci na Msze św. szkolną o g. 16.45, a młodzież w piątek o 19.30 na nabożeństwo.

6. Informujemy, że tegoroczna XXXV Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę odbędzie się w dn. 13 – 18 sierpnia. Zachęcamy, zwłaszcza młodych, by zarezerwować sobie czas i wziąć udział w pielgrzymce.

7. Wyjeżdżającym na pielgrzymkę na Wschód Polski przypominamy, że pielgrzymkę rozpoczynamy Mszą św. w niedzielę 29 kwietnia o g. 6.30. Wyjazd bezpośrednio po Eucharystii.

8. W sobotę odbędą się spotkania: dla ministrantów o g. 9.00, dla kandydatów o g. 9.45, a dla lektorów o 10.15. Spotkanie scholki o g. 11.00.

9. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę przeznaczoną na Seminarium w Opolu i instytucje diecezjalne. Dziękujemy dzieciom i tym wszystkim, którzy w skarbonkach Caritas zbierali jałmużnę na utrzymanie łaźni dla bezdomnych w Opolu. W 33 skarbonkach zebraliśmy 1188zł. W przyszłą niedzielę kolekta zostanie przeznaczona na opłacenie bieżących rachunków parafii.

10. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i List Parafialny. W zakrystii: Różaniec, Miłujcie się i Anioł Sróż. Mamy również książeczki „Droga do nieba” z dużym i małym drukiem. Zachęcamy również do korzystania z naszej biblioteki LOGOS.