Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś V Niedziela Zwykła. Po południu o 15.00 zapraszamy na projekcję filmu „Bóg nie umarł” cz. I. O godz. 17.15 w kościele nieszpory niedzielne.

2. W poniedziałek grupa ministrantów i młodzieży wyjeżdża z ks. Adamem i ks. Arturem do Zakopanego. Wyjazd rozpocznie się od Mszy św. o g. 8.00 w kościele. Wyjeżdżającym życzymy bezpiecznej drogi. Wyjazd scholki dziecięcej w czwartek o g. 8.45 z parkingu przy kościele. Z racji trwających ferii zimowych nie będzie w czwartek Mszy św. szkolnej.

3. W piątek przypada Święto Katedry Św. Piotra, Apostoła.

4. Informujemy, że tegoroczne rekolekcje wielkopostne rozpoczną w niedzielę 10 marca i będą trwać do środy 13 marca.

5. Nasza parafia w listopadzie przyszłego roku będzie organizować 8-dniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Orientacyjny koszt: 1000USD (3700zł). Szczegółowy program w gablotce, na stronie parafialnej i na folderach w zakrystii. Wstępne zapisy w zakrystii.

6. Rozliczającym się z podatku zachęcamy, by 1% przekazać dla Sebastiana Osadców, Nicole Heider czy Łukasza Kądziołki albo na rzecz renowacji opolskiej katedry, Caritas Diecezji Opolskiej czy na Fundację Ochrony Życia. Numery KRS zostały podane na parafialnej stronie.

7. Bóg zapłać za złożoną dziś kolektę na zakup opału do kościoła i budynków parafialnych. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii.

8. Zachęcamy do lektury katolickich czasopism: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i List Parafialny. W zakrystii: Różaniec, Anioł Stróż i Miłujcie się. Zapraszamy do korzystania z parafialnej biblioteki LOGOS.