Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś VII Niedziela Zwykła. O godz. 17.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2.W środę o 18.40 w kościele odbędzie się kolejne spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych.

3. Po przerwie feryjnej zapraszamy dzieci na Mszę św. szkolną w czwartek o g. 16.45. Od g. 16.00 będzie spowiedź dla dzieci. Młodzież zapraszamy na Mszę św. w piątek o g. 19.30. Rodziców prosimy, by swoim dzieciom o tym przypomnieli.

4.W czwartek o g. 19.00 Msza św. grupy Młodzi dla Kamerunu, a po niej spotkanie w salce parafialnej.

5.W tym tygodniu przypadają I piątek i sobota miesiąca. W piątek poranna Msza św. w int. czcicieli NSPJ, a wieczorem Msza św. zbiorowa do Miłosierdzia Bożego z koronką. Zachęcamy również do skorzystania z Sakramentu Pokuty w piątek i w sobotę od 17.00 – 17.55.

6. W sobotę od 5.50 różaniec wynagradzający, po nim Msza św. i Godzinki. O g. 16.45 spotkanie Róż Różańcowych, a o 17.30 różaniec prowadzony przez tę grupę. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych i starszych Parafian – osoby spoza stałej listy prosimy zgłaszać w zakrystii bądź telefonicznie. Spotkanie scholi o g. 11.00.

7. Informujemy, że od poniedziałku do piątku od 15.15 – 17.15 w kościele farnym księża z naszego dekanatu pełnią dyżur w konfesjonale. Gdyby ktoś chciał skorzystać z Sakramentu Pokuty w tamtejszym kościele, to jest taka możliwość.

8. Bóg zapłać za złożoną dziś kolektę na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby seminarium w Opolu i Kurię Diecezjalną.

9. Zachęcamy do lektury katolickich czasopism: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i List Parafialny. W zakrystii: Różaniec, Anioł Stróż i Miłujcie się. Zapraszamy do korzystania z parafialnej biblioteki LOGOS.