Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś I niedziela Wielkiego Postu. W naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje. Witamy o. Mirosława Lipowicza, redemptorystę z Krakowa, który będzie nam głosił nauki rekolekcyjne. Porządek spotkań podany jest w „Liście Parafialnym”, na stronie parafialnej i w gablocie. Nauki rekolekcyjne dla wszystkich będą podczas Eucharystii o 9.30 i 18.00. Dla dzieci klas I-III w poniedziałek o g. 8.05, dla klas IV-VI w poniedziałek o g. 10.55, zaś klasy VII, VIII i III gimnazjalna we wtorek o 10.55. Młodzież i kandydatów do Bierzmowania z rocznika III zapraszamy w poniedziałek i wtorek o 19.30. Od poniedziałku będzie również Godzina Miłosierdzia o g. 15.00. Zachęcamy też do skorzystania z Sakramentu Pokuty.

2. Dziś jeszcze nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o g. 17.00.

3. W czwartek o 16.45 Msza św. szkolna, podczas której dzieci I komunijne otrzymają poświęcony modlitewnik „Droga do nieba”. Zapraszamy do udziału również rodziców naszych dzieci.

4. W piątek o g. 17.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych z zaleckami, a o 19.30 Droga Krzyżowa dla młodzieży.

5. Siostry z Annuntiaty zapraszają na wielkopostny dzień skupienia: dla kobiet w przyszłą niedzielę, a dla mężczyzn 31 marca. Rozpoczęcie o g. 9.00, a zakończenie ok. g. 13.30. W imieniu Sióstr serdecznie zapraszamy.

6. Wyjeżdżających z ks. Arturem na Górę Św. Anny na spotkanie młodych ŁADOWARKA, informujemy że wyjazd jest w najbliższy piątek 15.30 z parkingu przy kościele.

7. W sobotę zapraszamy na spotkania: ministrantów o g. 9.00, lektorów g. 9.45 i kandydatów g. 10.30. Spotkania scholki dziecięcej tym razem nie będzie.

8. Osoby zapisane na pielgrzymkę w Bieszczady i na Podkarpacie proszone są o wpłatę ostatniej raty tj. 350zł. Jednocześnie informujemy, że są jeszcze 4 miejsca wolne.

9. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę przeznaczoną na potrzeby naszej parafii. Podczas Gorzkich Żali będzie zbierana ofiara na kwiaty i dekoracje Grobu Pańskiego. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na docieplenie plebanii, a po Mszy św. z racji Niedzieli ad Gentes, będzie zbiórka do puszek na misyjne potrzeby Kościoła.

10. Zachęcamy do lektury katolickich czasopism: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i List Parafialny. W zakrystii: Różaniec, Anioł Stróż i Miłujcie się oraz „Droga do nieba” z małym i dużym drukiem. Zapraszamy do korzystania z parafialnej biblioteki LOGOS.