Please update your Flash Player to view content.

Poniedziałek – 16.04.2018
  6.30 za dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00 za + męża i ojca Rudolfa Kampka w 2 r. śm.; 2) do Mił. B. za ++ Katarzynę i Marcina Panicz.

Wtorek – 17.04.2018
  6.30 za + ks. Eugeniusza Dębickiego.
18.00 1) do Bożej Opatrz. z podzięk. za otrzym. łaski z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę MB oraz o zdrowie dla Wandy i Tadeusza z ok. 47 r. śl.; 2) za ++ rodziców Gertrudę i Wilibalda Bulla oraz Gertrudę i Feliksa Krybus, ++ dzieci i + szwagra Jana Buczek.
18.40 spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania w domu katechetycznym.

Środa – 18.04.2018
6.30 za + brata Kazimierza Kossowskiego w 1 r. śm. oraz za ++ rodziców Magdalenę i Kazimierza.
18.00 1) dziękcz. za otrzym. łaski z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę MB oraz o zdrowie dla Sabiny z ok. 50 r. ur.; 2) dziękcz. za otrzym. łaski z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę MB oraz o zdrowie dla Juliana z ok. 70 r. urodzin.
18.40 spotkanie rodziców dzieci I-komunijnych w domu katechetycznym.

Czwartek – 19.04.2018
6.30 dziękcz. za otrzym. łaski z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę MB oraz o zdrowie dla Bogusławy i Sławomira Chlebus z ok. 31 r. ślubu.
16.45 Msza św. szkolna: za ++ rodziców Łucję i Augustyna Miketa.
18.00 1) za ++ rodziców Helenę i Józefa Szydło oraz Edmunda i Emilię Kałuża; 2) za ++ rodziców Annę i Karola Wdówka, ++ z pokrew. i za ++ z rodz. Tkocz.

Piątek – 20.04.2018
6.30 za + Albinę Bołbot w 30 dz. po śmierci.
18.00 1) dziękcz. za otrzym. łaski z prośbą o dalsze Boże błog., dary Ducha Świętego na czas matury, opiekę MB oraz o zdrowie dla Kai i Borysa; 2) za ++ rodziców Marię i Franciszka Koczy, + brata Rudolfa, bratową Elżbietę i szwagra Józefa.
19.30 Nabożeństwo dla młodzieży.

Sobota – 21.04.2018
6.30 za + Krystynę Rychlicką (od Bożeny i Piotra z Godziszki).
18.00 dziękcz. za otrzym. łaski z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę MB oraz o zdrowie dla Krystyny i Hipolita z ok. 45 r. śl. oraz w int. Barbary i Roberta z ok. 20 r. ślubu.
Niedziela – 22.04.2018 – IV Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza.
6.30 za + Edwarda Chlebus w 26 r. śmierci.
8.00 za ++ teściów Alberta i Marię Morcinek, ++ rodziców z obu stron i za ++ dzieci.
9.30 dziękcz. za otrzym. łaski z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę MB oraz o zdrowie dla Elżbiety i Zygmunta Herud z ok. 25 r. ślubu.
11.00 dziękcz. za otrzym. łaski z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę MB oraz o zdrowie dla Rity i Rudolfa z ok. 55 r. śl. oraz dla całej rodziny.
12.30 za + męża Józefa, ++ rodziców Emę i Bernarda Halfar, + drugą matkę Elżbietę Halfar, ++ o. Krawca i o. Wieczorka oraz za dusze w cz. cierpiące.
13.30 dziękcz. za otrzym. łaski z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę MBNP, dary Ducha Świętego oraz o zdrowie dla Tomasza Lepiorz z ok. 30 r. urodzin.
17.00 Nabożeństwo w int. pasterzy Kościoła i nowe o powołania kapłańskie i zakonne.
18.00 za ++ teściów Kamilę i Mikołaja Pankiewicz.