Please update your Flash Player to view content.

 

W pierwszym tygodniu wakacji scholka parafialna udało się na swój doroczny wyjazd. Miejscem celowym był Ośrodek Wczasów Dziecięcych Karolinka w Jarnołtówku. Przez 3 dni zwiedziliśmy Zaginione Miasto Rosenau, uczestniczyliśmy w kursie tańca oraz odwiedziliśmy Dom Prowincjonalne Sióstr Elżbietanek w Nysie poznając historię Śląskiej Samarytanki - Marii Luizy Markert. Nie zabrakło również czasu na odpoczynek przy filmie czy wspólnym śpiewaniu. 

Po wakacyjnym wypoczynku, od soboty 6 września godz. 10:00 w Sali Kominkowej, rozpoczynają się próby naszej dziecięcje scholi. Wszystkie DZIEWCZYNY, które śpiewają, CHŁOPAKÓW, którzy grajną na gitarach i wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do zespołu scholi serdecznie zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie! Czeka nas dużo słońca, radości i SŁODYCZY :)

W dniach 5 - 8 lipca 2015 roku nasza Scholka parafialna wybrała się wraz ze swoim opiekunem na wyjazd wakacyjny do Ołdrzychowic Kłodzkich. Spędzili tam piękny czas zwiedzając takie miejscowości jak: Duszniki Zdrój, Kudowa Zdrój, Kłodzko, Polanica, Studzienno, Głębinów - Jezioro Nyskie i Opole. Wspólny czas wypełniony był  zabawami, wycieczkami, śpiewem do późnych godzin wieczornych, modlitwą i róznymi atrakcjami. To wszystko pozostaje w naszym sercu i pamięci budząc nadzieję na kolejne wyjazdy. Dziękujemy Ks. Proboszczowi, naszym kochanym Rodzicom i wszystkim ludziom, dzięki którym ten wyjazd był możliwy,za ich modlitwę i wsparcie :)

 

 

Podkategorie